Sítě proti hmyzu

Představujeme vám novou generaci sítí pro dveře a oknaFantom sítě proti hmyzuSystém FANTOM sítí byl vyvinut, aby nahradil ostatní nevyhovující aplikace síťovin pro dveře i okna. Od jara do zimy chrání FANTOM sítě 
s výhodou maximální ventilace Vás i Vaše děti proti mouchám, komárům 
a podobnému létavému hmyzu. Jejich největší předností je úžasná praktičnost, ochrana systému v době mimo užívání a jejich „neviditelnost“. FANTOM sítě jsou považovány za Cadillac ve svém oboru.

Více ve fotogalerii...

FANTOM okenní sítě

 
FANTOM okenní sítě jsou ideálním řešením pro všechna okna. Zabezpečí Vám i Vašim dětem klidný odpočinek a spánek v teplých měsících bez obtěžování nepohodlným hmyzem. FANTOM sítě jsou velmi oblíbené pro svou funkčnost a elegantní vzhled i v ostatních obytných prostorech (např. v podkroví na střešních oknech).
Fantom sítě jsou vyráběny zakázkově pro Vaše specifické objednací míry. Kromě standardní bílé a hnědé barvy lze zakázkově objednat další odstíny ve stupnici RAL ( např. RAL 8003 – Zlatý dub).FANTOM dveřní sítě

Holandský FANTOM design je vhodný jak pro jednokřídlové tak pro dvoukřídlové dveře. Lze je montovat na vnější nebo vnitřní stranu dveří, levé nebo pravé. Pevný síťový materiál a kvalitní hliníkový rám jsou zárukou bezproblémového provozu i při častém používání nebo po náhodných nárazech. Síťovina je skelné vlákno se stříbrošedým vinylovým povrchem nebo s bílými dekoračními pruhy (tzv. Decor).

Fikszo DVEŘNÍ SÍŤOVÉ ŽALUZIE

 
Fantastický a přitom jednoduchý nápad! Tyto žaluzie mohou být instalovány a délka upravena na potřebnou výšku během několika minut. Projít dveřmi lze bez použití rukou. Tyto žaluzie jsou vhodné pro rodiny s malými dětmi nebo domácími zvířaty. Vhodné jsou k aplikaci v každém domově, na chatě, chalupě, do karavanu apod.
 

Nové TWO FLEX dveřní sítě

 
- dveře proti hmyzu a ochranný závěs v jednom výrobku!
Záleží-li na nás, nebude se muset už doslova nikdo zlobit s dotěrnými komáry a jiným létavým hmyzem. Dodnes byly k dispozici pouze pantové dveře různých designů, popřípadě naše velmi žádané Fantom roletové dveře; v obou případech je k otevření či zavření vždy potřeba ruky. Díky promyšlenému systému TWO FLEX tato nevýhoda odpadá a těmito dveřmi lze projít bez potíží oběma směry bez použití rukou.
 
TWO FLEX má samozavírací tkaninové pruhy, předem připravené k montáži, která běžně netrvá déle než 15 minut. Malé děti i domácí mazlíčci a stejně tak dospělí s plnými rukami projdou docela jednoduše dovnitř nebo ven, načež se pruhy automaticky zavřou. TWO FLEX dveřní sítě se hodí všude (jako kuchyňské, pokojové, terasové atd.) a jsou velmi efektní.
 
TWO FLEX dveře jsou nabízeny v provedení pro šířku 73-83 cm a přicházejí s výškou 220 cm, kterou si zákazník při montáži snadno upraví podle svých podmínek. Snadná instalace je naznačena v přiloženém obrázkovém návodu.
Instalace: Tyto výrobky přicházejí ve standardní velikosti (jak uvedeno v tabulce) a instalace (po úpravě) je velmi jednoduchá. Návod je přiložen k zásilce.
 

Kontakt

Josef Cigler
A. Roškotové 1347
258 01 Vlašim

Mobil: 732 760 851
Tel./Fax.: 317 84 60 25

josef.cigler@gmail.com